Poznaj nas

Wysoka jakość, sprawna i terminowa realizacja zamówień, odpowiadanie na potrzeby i wymagania klientów, znajomość branży – to atuty firmy kooperacyjnej TECHNIS, która zajmuje się produkcją oraz sprzedażą części maszyn, komponentów i elementów konstrukcji stalowych. Nasze działania skoncentrowane są na małych i średnich seriach takich części i podzespołów dla przemysłu maszynowego, branży energetycznej i budowlanej, wytwarzanych na podstawie indywidualnej dokumentacji technicznej klienta, zarówno na potrzeby produkcji własnej klienta, jak i na zamówienie służb utrzymania ruchu i realizacji projektów inwestycyjnych. Istotą naszej oferty jest zintegrowanie w jednym wyrobie kilku operacji technologicznych i logistycznych, które z punktu widzenia klienta mogą być dla niego organizacyjnie niedogodne lub wykraczają poza zakres jego możliwości produkcyjnych.

Image
Image

Działamy na rynku, który dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i to zarówno w sferze produkcji, jak i handlu, jest nam doskonale znany. Znakomicie orientujemy się, jakie są potrzeby i wymagania przedsiębiorstwa produkcyjnego, które od dostawców w pierwszym szeregu egzekwują pracownicy działów zakupów. Mamy świadomość, że liczy się tu zachowanie najwyższych standardów jakościowych produktów oraz rzetelna współpraca, której najważniejszym wyznacznikiem jest satysfakcja klienta. Określana jest ona nie tylko jako zapewnienie dostawy na czas, w adekwatnej jakości i cenie, ale także jako gotowość do współdziałania z klientem w sytuacjach niestandardowych, kryzysowych czy w zakresie projektów optymalizacyjnych klienta – technologiczności konstrukcji, aktualizacji dokumentacji czy eliminacji wąskich gardeł.

Do naszych zleceniodawców podchodzimy w sposób indywidualny i innowacyjny. Przystępując do realizacji poszczególnych zamówień koncentrujemy się przede wszystkim na potrzebach naszych klientów , tak aby dostarczony produkt w pełni spełniał ich oczekiwania.

TECHNIS to kompetencja, precyzja, staranność, profesjonalizm i skuteczność. Jesteśmy firmą godną zaufania, której działalność opiera się na nowoczesnych wzorcach zarzadzania firmą i współpracy z kontrahentami.

Image